telefon724 147 578, 604 606 809
logo

Setkaly jsme se, jak to tak bývá u velkých věcí v našich životech, docela náhodou.
Teď bychom tu společně chtěli vytvořit něco pěkného, co má význam nejen pro nás, ale i pro lidi, kteří si přejí dělat věci jinak.

Veronika blogger

Na Pašince žiji už od narození a i přes to, že býváme obklopeni řepkovými poli Polabí, je Pašinka kout mého srdce. Na mapě jí najdete snadno, je totiž v Čechách jediná toho jména. Její dominantou je tvrz z počátku 15.stolení. Vzpomínám si, když jsem byla malá a s rodiči jsem se vracela z cest, vždycky jsem slyšela: „Už vidíš věžičku? Jsme doma.“ Věž tvrze k Pašince prostě patří, a proto jsme jí použili i v našem logu.
Jsem vdaná a spolu s mým mužem máme dohromady pět dětí. Žijeme v rekonstruovaném statku na pašineckém rynku. Obhospodařujeme přibližně 15ha pozemků. Chováme ovečky, mléčné plemeno východofríské, máme 20 spokojených slepic ve velkém výběhu, chováme králíčky a letos jsme přivezli dvě jalovičky, masné plemeno highland.
Co děláme, děláme s láskou a jednou bychom si přáli, věnovat se práci na statku na plný úvazek. Taková práce nás totiž nejen sbližuje, ale také v ní vidíme smysl.

Rišianovi

Jíťa

S manželem Petrem bydlíme v Červených Pečkách, v ulici V Háji č. p. 365 – takže doslova celý rok v háji. Ale máme se rok od roku lépe. Dvě starší dcery již vylétly z hnízda a mladší děti učíme doma – tedy spíše kdekoli, kde je něco zajímavého a pro život a vědění důležitého. Setkáváme se s kamarády a přáteli, se kterými sdílíme radosti i starosti života. Snažíme se žít v poctivosti k lidem i Pánu Bohu. S Petrem máme takové úsloví:„My se máme“. Tak až vás někdo pošle do háje, tak přijďte a budeme se „mít“ společně 😊!

Trutnovští